Ölüm Kadına Yakışır (1992) Türkçe Dublaj Full İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
104 Görüntülenme

Ölüm Kadına Yakışır (1992) Türkçe Dublaj Full İzle

Ölüm Kadına Yakışır (1992) Türkçe Dublaj Full İzle
Death Becomes Her izle
Ölüm Kadına Yakışır izle , Death Becomes Her izle , Ölüm Kadına Yakışır 1992 Filmi Türkçe Dublaj Altyazılı Full izle – Çökmüş ve narsist aktris Madeline Ashton, Tennessee Williams’ın Sweet Bird of Youth adlı eserinden uyarlanan 1978 Broadway yapımı Songbird’de başrol oynuyor

Part 1

Part 2

Part 3

Part 4

Part 5

Part 6

Film İndir

Film İndir
Fragman

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Ölüm Kadına Yakışır (1992) Türkçe Dublaj Full İzle
  Death Becomes Her izle
  Ölüm Kadına Yakışır izle , Death Becomes Her izle , Ölüm Kadına Yakışır 1992 Filmi Türkçe Dublaj Altyazılı Full izle – Çökmüş ve narsist aktris Madeline Ashton, Tennessee Williams’ın Sweet Bird of Youth adlı eserinden uyarlanan 1978 Broadway yapımı Songbird’de başrol oynuyor. Daha sonra soyunma odasında, hevesli bir yazar olan rakibi Helen Sharp’ı ve nişanlısı, kozmetik cerrahı Ernest Menville’i ağırlar. Kısa süre sonra Menville, Helen’le olan nişanını bozar ve Madeline ile evlenir. Helen şişmandır ve yedi yıl sonra akıl hastanesindedir, Madeline’le ödeşme takıntısına sahiptir. Menville ve Madeline’in evliliği 1992’de sona erdi ve o artık cerrah olarak çalışmak yerine alkolü kötüye kullanan bir bakıcıdır. Helen’in Forever Young kitabını çıkaracağı ve Madeline’in bir güzellik salonunu ziyaret edeceği bir resepsiyona beklenmedik bir davet alırlar.
  Ölüm Kadına Yakışır (1992) Türkçe Dublaj Full İzle - Ölümsüz Güzellik Sırrı

  Ölüm Kadına Yakışır (1992) filmini Türkçe dublaj izleyin! Madeline ve Helen arasındaki ölümsüz güzellik sırrının hikayesini keşfedin. İzlemeye hazır mısınız?

  film izle, Ölüm Kadına Yakışır, 1992, Türkçe dublaj, Madeline Ashton, Helen Sharp, ölümsüz güzellik, sırrı, komedi, dram, fantastik, kozmetik cerrah, akıl hastanesi, bakıcı, Forever Young, güzellik salonu, resepsiyon, rakip, nişanlı, soyunma odası.

  Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
  Zaten üye misin? Giriş Yap